Kadangi kiekviena moteris turi skirtingą sudėjimą, veido struktūrą, tai kalbant apie sidabrinius auskarus, tikrai ne visoms jie tinka vienodai. Kai kurios negali segėti ilgų auskarų susirišus plaukų, nes atrodytų ir normali situacija, tačiau kažkas atrodo ne taip. Tad kai kurioms iš jų išsirinkti auskarus gali būti pakankamai sunku, todėl šiame straipsnyje norime papasakoti daugiau apie būdus, kurie padės išsirinkti sidabrinius auskarus.

Veido forma

Kadangi veido formų gali būti įvairių, tad atsižvelgiant į tai galite rinktis auskarus. Jeigu sunku prisitaikyti, tokios informacijos galite paieškoti internete, ten galite atrasti įvairių patarimų, kokios rūšies auskarai gali tikti kiekvienai. Kai jau žinosite iš kokios rūšies auskarų galima rinktis, galėsite pradėti paieškas. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad dažniausiai tokie patarimai galioja tada, kai ausys yra atviros ir auskarai matosi akivaizdžiai. Jeigu ruošiatės būti palaidais plaukais, tuomet ne visada toks variantas gali pasiteisinti, nes tikrai per visą laiką ausys bus atidengtos, o taip automatiškai auskarai nekris į akis.

Priklausomai į kokią vietą eisite

Sidabriniai auskarai gali būti derinami ir pagal tai, į kokią vietą ar renginį eisite. Jeigu reikalingi kasdieniniai auskarai, su kuriais norite pasipuošti einant į darbą, tuomet gal ir verta rinktis kiek mažesnius ir kuklesnius, nes tikrai ne visose įstaigose darbuotojai gali atrodyti iššaukiančiai. Tokiu atveju galite rinktis iš kelių variantų, tai yra auskarus, kurie yra prie pat ausies ir nedidelius auskarus, kurie šiek tiek kaba. O geriausias variantas yra turėti kelias poras, nes taip galėsite juos keisti ir atrodyti kasdien vis kitaip. Na, o jeigu auskarai reikalingi į vakarėlį ar kitą šventę, kurioje reikia būti su vakarinėmis suknelėmis, tada juos galite rinktis ir didesnius, su daugiau blizgučių. Jeigu segėsite kelis papuošalus, nepamirškite, kad juos reikėtų derinti tarpusavyje, kad neatrodytumėte šiek tiek juokingai.

Ką daryti, jeigu auskarų norite, bet matote, kad jie ne taip puikiai atrodo?

Nors tokių situacijų atsitinka labai retai, tačiau moterys prisigalvoja visko, nors realiai viskas atrodo tikrai neblogai. Lygiai taip pat gali būti su auskarais. Jeigu kažkas jums atrodo netinkama, bet sidabriniai auskarai atrodo jums labai gražūs ir jokie kitokie nekrenta į akį, juos verta pasiimti, nes jie kuo puikiausiai gali tikti prie palaidų plaukų.