Visi žino, kad masažas ne tik malonus, bet ir padeda geriau jaustis. Deja, ne visada turime galimybę lankytis pas profesionalų masažuotoją, tačiau tokiais atvejais gera alternatyva gali būti naudojimui namuose skirti https://biomed.lt/lt/tag/medisana-masazuokliai. Trumpai apžvelkime jų tipus.

Masažinės sėdynės

Šio tipo masažuokliai yra skirti nugaros zonai, kuri dažnai kelia problemų dirbantiems sėdimą darbą. Masažines sėdynes patogu naudoti, jos pasižymi itin plačiu funkcionalumu. Galima rinktis skirtingus intensyvumo lygius, o dėl mažo svorio masažuoklį patogu nešiotis – galima pasiimti masažinę sėdynę į darbą ar vykstant į sodybą.

Masažiniai čiužiniai

Masažiniai čiužiniai yra puiki viso kūno masažo alternatyva. Jie gali turėti skirtingus intensyvumo lygius, masažuojamos įvairios zonos. Tokį masažuoklį patogu naudoti, o susuktas jis užima nedaug vietos. Šio tipo masažuokliai taip pat dažnai turi ir šildymo funkciją, o šiluma puikiai atpalaiduoja, pašalina raumenų įtampą.

Pėdų masažuokliai

Pėdose yra daug refleksinių zonų, todėl jų masažas teigiamai veikia įvairias kūno sistemas. Pėdų masažui galima naudoti įvairius masažuoklius: voneles, kompresinius, Shiatsu masažuoklius. Juos naudoti paprasta ir patogu, o vonelė taip pat bus naudinga ir atliekant pedikiūrą.

Universalūs masažuokliai

Giliųjų raumenų masažui skirti masažuokliai gali būti naudojami įvairioms sritims. Jie efektyviai stimuliuoja kraujotaką, raumenis, gali padėti pašalinti raumenų skausmus. Tokių masažuoklių funkcionalumas priklauso nuo pridedamų galvučių, jie taip pat gali padėti įveikti ir celiulito problemą. Toks rankinis masažuoklis yra nedidelis, įkraunamas, todėl labai praktiškas.