Rankų darbo auskarai tampa vis populiaresni, todėl nenuostabu, jog ir gamintojų atsiranda vis daugiau, o tuo pačiu ir pardavėjų. Visgi nepaisant didėjančios pasiūlos, vis daugiau žmonių susimąsto, o gal visiškai neverta pirkti rankų darbo auskarų ir reikėtų gaminti pačiai? Toks klausimas neretai kyla toms, kurios mano, kad auskarų gamyba yra lengvas procesas ir kiekvienas žmogus gali juos pagaminti. Tačiau vos tik nusipirkus priemones ir pradėjus gamybą, daugelis moterų supranta, kad auskarų gamyba tik atrodo lengvas darbas. Tam, kad sukurti auskarus, visų pirma reikia baigti papuošalų gamybos kursus, kas trunka tikrai ne vieną dieną. Sekantis žingsnis yra kūryba. Ne kiekvienas žmogus yra kūrybiškas, todėl ne kiekvienam gali pasisekti šis darbas. Na, o galiausiai nepamirškite, kad patirtis neateina iš karto, o tik su atliktais darbais. Tad tos, kurios mano, kad gali pagaminti rankų darbo auskarus, dažnai nusivilia ir vis tiek po nesėkmingų bandymų perka, o ne gamina.

Kiek kainuoja priemonės?

Rankų darbo auskarus pagaminti ne tik sudėtinga, bet ir brangu. Tam, kad galėtumėte juos pagaminti, reikės įsigyti reikiamus įrankius, kurių kaina tikrai bus didelė. Tad jei nesiruošiate profesionaliai užsiimti rankų darbo papuošalų gamyba, jums šie įrankiai neatsipirks. Toliau seka darbų pamokos. Nemanykite, kad greitai išmoksite, kaip gaminti rankų darbo auskarus, turbūt reikės mokėti už pamokas ar kursus. Na, ir galiausiai tai prisiminkite, kad ir pačios medžiagos, skirtos auskarų gamybai kainuoja. Ypač, jei neturite patikimo tiekėjo, kuris siūlytų pigesnes kainas. Tad gali būti, kad visos priemonės kainuos kelis kartus brangiau nei patinkantys auskarai.

Kokia rankų darbo auskarų kaina?

Rankų darbo auskarų kaina gali būti labai įvairi. Dažniausiai prasideda nuo 20 eurų, tačiau už šią sumą įsigysite paprastus, mažai kuo išsiskiriančius auskarus. Žinoma, ir tai tik tuo atveju, jei rasite patikimą pardavėją. Dažniausiai auskarai kainuoja apie 30-40 eurų, o kartais net ir brangiau. Neskubėkite rinktis ir pasirinkite ne pagal kainą, o kokybę.