Kaip ir žmonės nori valgyti kokybišką maistą, taip ir gyvūnai turėtų būti maitinami lygiai taip pat, nes būtent su maistu jie gauna įvairius vitaminus, jiems reikalingas maistines medžiagas, kurios leidžia jiems būti sveikiems ir gyventi kokybišką gyvenimą. Tad kodėl šunys turi būti maitinami tik kokybišku maistu, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Ilgesnė gyvenimo trukmė

Kai kam gali būti sunku patikėti, kad nuo maisto gali priklausyti šunų gyvenimo trukmė. Bet patys įsivaizduokite, kad jeigu visą gyvenimą šunys ėstų nevisavertį maistą, tai ilginiui organizmas silptų, todėl didelė tikimybė, kad šuo sirgtų, tad automatiškai jį reikėtų vesti pas veterinarą, o tai žinoma sudarytų gana daug išlaidų. Todėl kur kas paprasčiau yra, jeigu nuo pat mažens šuo bus maitinamas visaverčiu maistu, tokiu kaip Carnilove, tai jis bus sveikas, mažesnė tikimybė, kad sirgs įvairiomis ligomis, nes kasdien bus gaunama reikiama norma visų galimų vitaminų ir kitų medžiagų.

Lankytis pas veterinarą reikės rečiau

Apie veterinarą užsiminėme šiek tiek anksčiau, bet tai yra tikrai svarbus kriterijus, nes tokios paslaugos atsieina pakankamai daug. Tad jeigu šuo sirgs pakankamai daug, tad net sunku pasakyti, kokios sumos bus išleidžiamos, nes vien jau patikra kainuoja pakankamai daug, o jeigu bus atliekami įvairūs tyrimai, tai gali susidaryti tūkstantinės sumos. Tad tikrai geriau pirkti šiek tiek brangesnį, bet kokybiškesnį maistą, nes per ilgą laikotarpį suma išeis kur kas mažesnė, nei kad lankytis pas veterinarą. Ir tuo labiau, kad kokybiško maisto kiekiai yra mažesni, nei kad duoti nevisaverčio, tad automatiškai mažesnės pakuotės užteks žymiai ilgesniam laikui.

Sveikesnė šuns būklė

Kaip jaučiasi šuo gali atspindėti jo išvaizda, tai yra kokios būklės yra kailis, kaip atrodo oda, ar akys ašaroja ir panašiai, tad jeigu yra matomas šioks toks pakitimas, reikia nepamiršti, kad tam įtakos turi ir duodamas maistas. Taip pat jeigu šuo pasidarė vangus, mažiau juda nei įprasta, tai irgi gali turėti įtakos netinkamas maistas. Kadangi Carnilove maistas yra subalansuotas šunims, tai duodant jį, didelių sveikatos problemų galima išvengti.