Amerikietiška pica turi savo unikalią istoriją ir savybes, kurios ją išskiria iš kitų. Šiame straipsnyje aptarsime skirtingas amerikietiškų picų rūšis, jų ypatybes ir įdomybes. Taip pat sužinosite, kodėl verta užsisakyti picą iš „Fokus pica” Vilniuje.

Kodėl verta rinktis „Fokus pica”?

Švieži ir kokybiški ingredientai

„Fokus pica” skiria ypatingą dėmesį ingredientų kokybei. Jie naudoja tik šviežias ir aukštos kokybės daržoves, mažiau riebius sūrius ir liesą mėsą. Tai leidžia sukurti skanią, bet mažiau kaloringą picą, kuri puikiai tinka tiems, kas rūpinasi savo sveikata.

Platus skonių asortimentas

„Fokus pica” siūlo platų picų asortimentą, įskaitant tradicines ir modernias skonių kombinacijas. Kiekvienas picų mėgėjas gali rasti sau tinkamą variantą, nesvarbu, ar tai būtų klasikinė Margarita, ar kažkas unikalaus ir įdomaus.

Amerikietiškos picos rūšys

Niujorko stiliaus pica

Niujorko stiliaus pica yra viena iš labiausiai atpažįstamų picų rūšių Amerikoje. Šiai picai būdinga plona ir traški tešla, didelės picos skiltelės, kurias galima lengvai sulenkti perpus. Dažniausiai ji yra pagardinama pomidorų padažu ir mocarela sūriu, tačiau galima rasti ir daugybę kitų variantų su įvairiais ingredientais.

Čikagos stiliaus pica

Čikagos stiliaus pica, dar žinoma kaip „deep dish” pica, yra stora, su aukštomis tešlos krašteliais, kurios suformuoja gilią „lėkštę” picos įdarui. Ši pica dažnai yra pagardinama storu sluoksniu sūrio, pomidorų padažo ir kitų ingredientų, tokių kaip dešra ar daržovės. „Deep dish” pica yra puikus pasirinkimas tiems, kas mėgsta sočius ir turtingus skonius.

Kalifornijos stiliaus pica

Kalifornijos stiliaus pica išsiskiria savo kūrybingumu ir neįprastais ingredientais. Ši pica dažnai būna plonos tešlos, tačiau ant jos dedami ingredientai gali būti labai įvairūs: nuo šviežių daržovių ir vaisių iki jūros gėrybių. Kalifornijos picos esmė yra eksperimentavimas ir naujų skonių atradimas.

Įdomūs faktai apie amerikietiškas picas

Didžiausia pasaulyje pica

Didžiausia pasaulyje pica buvo iškepta 2012 metais Romoje, tačiau amerikiečiai taip pat mėgsta gaminti dideles picas. Didžiausia pica Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo pagaminta Los Andžele ir ji buvo net 123 kvadratinių metrų ploto!

Populiariausia pica Amerikoje

Pepperoni pica yra populiariausia pica Amerikoje. Daugiau nei 36% visų užsakytų picų JAV yra su Pepperoni dešra. Šis pikantiškas ir aštrus ingredientas tapo neatsiejama amerikietiškos picos dalimi.

Picos pardavimai per Super Bowl

Super Bowl sekmadienis yra viena iš populiariausių picos dienų Amerikoje. Šią dieną žmonės užsisako milijonus picų, kad galėtų mėgautis šiuo skaniu patiekalu žiūrėdami didįjį futbolo finalą. Tai rodo, kaip pica yra integruota į amerikiečių kultūrą ir tradicijas.

Užsisakyti picą iš „Fokus pica” yra lengva ir patogu. Tai puikus būdas mėgautis skania vakariene be jokių rūpesčių. Pica iš „Fokus pica” tinka tiek kasdieniams pietums, tiek ypatingoms progoms. Kitą kartą, kai užsinorėsite picos, pica į namus Vilniuje prisiminkite „Fokus pica” ir patirkite tikrą skonio malonumą!

Daugiau informacijos apie skanią picą rasite tinklalapyje: FOKUS PICA