Dažniausiai, kai pradedame galvoti apie vaikiškas lovas skaitome patarimus, kaip reikia jas išsirinkti, į ką atkreipti dėmesį. Tačiau labai retu atveju galime rasti informacijos, ką dar pravartu žinoti, prieš jas pradedant rinktis. Tokia informacija turėtų būti aktuali, nes tada būtų žymiai aiškiau, į kurią pusę galima krypti. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti, ką reikia žinoti prieš renkantis vaikiškas lovas.

Kas vyrauja dabar

Jeigu esate šiuolaikiškas ir mėgstate naujas tendencijas, visada verta pasidomėti, kokios madingos vaikiškos lovos vyrauja ir yra madingos dabar. Taip galima pasisemti šiuolaikiškų idėjų, kurios leis padaryti tinkamą pasirinkimą. Ypač tai tinkantis variantas yra tada, kai gana dažnai mėgstate pasikeisti baldus ir taip atnaujinti kambarį. Aišku, nereikia vaikytis vien tik vyraujančių madų, nepamirškite atsižvelgti ir į patį vaiką, jo amžių, pomėgius, galbūt ne vieną kartą jis jau yra užsiminęs, kokis lovos norėtų. Kartais net ir kelios detalės gali pakeisti visą baldą, tad nepamirškite, kad verta dėmesį kreipti ir į įprastus baldus.

Kriterijai

Lovos vaikams gali būti pasirenkamos pagal kelis kriterijus, kuriuos jau reikia žinoti iš anksto, tada priklausomai nuo situacijos galėsite pasidomėti, jeigu to prireiks:

  • Saugumas. Tai aktualu ypač mažiems vaikams, kurie dar nėra tokie atsargūs ir jų miegas yra ganėtinai neramus.
  • Dydis. Jeigu vaikui augant ruošiatės miegamojo lovas keisti kelis kartus, tada iš pat pradžių tikrai neverta rinktis labai didelės. Geriau taupykite vietą ir rinkitės kitus baldus.
  • Kiek kainuoja. Kaina daugeliui yra aktuali, nes jos gali vyrauti skirtingos. Geresnis variantas yra tas, kad pirkti brangesnę, bet kokybiškesnę, tada žinosite, kad nusipirkote bent jau vertingą daiktą.
  • Papildomos detalės. Kai kurios lovos turi papildomas detales. Tad iš anksto reikėtų pagalvoti, ko gali prireikti ir galbūt perkant lovą iš karto galėsite gauti daugiau naudos.

Atkreipkite dėmesį iš ko perkate

Šiais laikais pačių įvairiausių baldų pardavėjų yra labai daug, tad tikrai galima pasimesti, kai reikia kažką išsirinkti. Todėl dar prieš renkantis patį pardavėją, visada verta pasiskaityti atsiliepimus apie juos, kokios kokybės baldus parduoda ir panašiai. Nes kartais gali būti sunku vien tik iš paveiksliuko nuspręsti ar baldas yra aukštos kokybės ar ne. Tad iš karto pasirūpinus patikimu pardavėju kils mažiau problemų tiek renkantis vaikišką lovą, tiek bendraujant su juo kitais klausimais.