BMW yra ne tik automobilius, bet ir lobis, kuo galima didžiuotis. Štai kodėl keli dalykai yra labiau varginantys nei susidūrimas su automobilio problemomis, ypač jei tai trukdo patekti ten, kur turite nuvykti. BMW remontas  atima brangų laiką, pinigus ir energiją. Laimei, daugelio dažniausiai pasitaikančių BMW problemų galima išvengti prižiūrint automobilių dalis. Pateikiame naudingų automobilio priežiūros patarimų BMW savininkams, kad jūsų automobilis ilgiau veiktų kaip naujas. Originalios Bmw auto dalys būtinos kiekvienam, jei norite sutaupyti ir atsinaujinti užsukite.

Automobilio priežiūros svarba

Daugelis žmonių atideda automobilio techninę priežiūrą, nes tai nepatogu, atima daug laiko ir gali sukelti stresą. Nesvarbu, ar turite ribotą biudžetą ir norite praleisti įprastą techninę priežiūrą, ar jūsų tvarkaraštis verčia atidėti susitikimą su automobilių parduotuve, žinokite: prasta automobilio priežiūra gali turėti siaubingų pasekmių. Prastai prižiūrimos transporto priemonės kasmet sukelia tūkstančius nuolaužų. Tiesą sakant, nelaimingi atsitikimai dėl prastai prižiūrimų transporto priemonių atima daug gyvybių. Net jei jums pasisekė išvengti nelaimingo atsitikimo, praleidžiant techninę priežiūrą arba atliekant ją pigiai, jūsų automobilio tarnavimo laikas gali pailgėti, jei lauku keisite dalis. Pavyzdžiui, pasakykite, kad vidutinė transporto priemonė per savo gyvenimą galėtų nuvažiuoti maždaug 350000 kilometrų. Be tinkamos priežiūros nuvažiuosite iki 300000 ar mažiau. Trumpai tariant, jūs (be reikalo) prarandate 25% savo automobilio patvarumo.

Svarbiausi paslaugų elementai

Neišvengiama, kad kada nors į servis1 turėsite atgabenti savo automobilį. Tačiau atvežę savo BMW automobilį nuolatiniam BMW remontui, kurį atlieka profesionalas, vėliau išvengsite brangių avarinių paslaugų. Be to, jūsų automobilis važiuos greičiau, geriau ir ilgiau nei kitu atveju. Jūsų automobilio variklis yra automobilio širdis. Esant bet kokioms variklio problemoms, kyla pavojus, jūsų automobilis neveikia optimaliai arba jūsų automobilis tampa nenaudingas. T.y. net ir nedidelės variklio problemos gali prilygti DIDELĖMS problemoms. Kelis kartus per metus patikrinkite savo variklį. Tuo pačiu metu patikrinkite transmisiją.

Nors jūsų BMW variklis yra būtinas norint važiuoti, jūsų BMW stabdžiai yra būtini norint sustoti. Stabdžių tikrinimas turėtų būti jūsų įprastinės pagrindinės automobilio priežiūros dalis. Sveiki stabdžiai yra gero saugumo raktas. Čia ypač svarbi gero, profesionalaus mechaniko pagalba. Mūsų nuolatinis BMW remonto ekspertas rekomenduoja praplauti stabdžių sistemą maždaug kas dvejus metus. Taip yra todėl, kad stabdžių skystis yra hidroskopinis ir sugers drėgmę iš oro. Laikui bėgant ši absorbcija pavojingai užteršia stabdžių skystį, galiausiai sukeldama stabdžių sistemos gedimus. Daugiau informacijos Srotas24.

Kodėl svarbios BMW padangos?

Padangos vaidina svarbų vaidmenį jūsų transporto priemonėje. Jie ne tik fiziškai nuves jus ten, kur reikia, bet ir yra labai svarbūs siekiant užtikrinti jūsų saugumą ir padeda maksimaliai taupyti degalų sąnaudas. Tiesą sakant, sugedusios ar pažeistos padangos yra vienas iš pagrindinių automobilių avarijų šaltinių. Netgi nedidelė padangų problema gali virsti didele problema. Padangos visada turi būti tinkamai pripūstos, oras turi būti įleidžiamas taip dažnai, kiek reikia. Padangų slėgį patikrinkite bent kartą per mėnesį arba geriausia kartą per savaitę. Atminkite, kad pradūrimą galite pastebėti bet kuriuo metu ir apie tai galite net nežinoti, nebent reguliariai tikrinate savo padangas. Be to, padangas reikia keisti kas sezoną. Sukimosi padangos reiškia jų perkėlimą iš vienos automobilio pusės į kitą. Padangos dėvisi netolygiai – priekinės padangos linkusios susidėvėti išoriniuose kraštuose, o galiniai ratai, kurie tiesiog seka priekinius, nusidėvi tolygiau. Tačiau priekinės padangos nusidėvės daug greičiau nei kitos, dėl to jas reikia prižiūrėti labiau.