Fejerverkai jau tūkstančius metų yra žmonijos kultūros dalis. Pirmieji žinomi fejerverkai buvo išrasti Kinijoje daugiau kaip prieš 2 000 metų ir pagaminti iš sieros, medžio anglies ir kalio nitrato mišinio. Šie pirmieji fejerverkai buvo naudojami religiniais ir apeiginiais tikslais ir, kaip tikėta, atbaidė piktąsias dvasias. Fejerverkus kinai taip pat naudojo kaip pramogą įpatingoms progoms – pavyzdžiui, vestuvėms ir kinų Naujuosius metus.

Lietuvoje profesionalūs fejerverkai vėstuvėms, įvairioms šventėms taip yra populiariūs. Kviečiame jus apsilankyti mūsų fejerverkų parduotuvėje ir apsipirkti internetu paspaudus čia – Fejerverkai internetu – Superfejerverkai.lt

Kaip gaminami fejerverkai

Fejerverkų gamybos procesą sudaro keli etapai. 

Pirmasis žingsnis – sumaišyti chemines medžiagas, kurios sukuria įvairias fejerverkų spalvas ir efektus. Šios cheminės medžiagos yra kruopščiai matuojamos ir maišomos, kad spalvos ir efektai būtų vienodi. 

Antras žingsnis – sumaišius chemines medžiagas, jos sudedamos į korpusą, kuris gali būti pagamintas iš popieriaus, kartono arba plastiko. Tada korpusas uždaromas ir paliekamas išdžiūti. Šiuo paprastu procesu gimsta fejerverkai.

Fejerverkų sauga

Gražu stebėti fejerverkų šou, tačiau netinkamai naudojami jie gali būti labaipavojingi. Svarbu visada laikytis ant fejerverkų pakuotės pateiktų instrukcijų ir niekada nebandyti fejerverkų kaip nors keisti ar modifikuoti. Uždegdami fejerverkus visada įsitikinkite, kad aplink jus yra daug laisvos erdvės. Niekada nenukreipkite fejerverkų į žmones ar gyvūnus ir niekada nesprogdinkite fejerverkų šalia pastatų ar kitų statinių. Taip pat svarbu žinoti Lietuvoje galiojančius įstatymus ir taisykles dėl fejerverkų naudojimo ir visada jų laikytis.

Apibendrinant galima pasakyti, kad fejerverkai yra mėgstama žmonių kultūros dalis, turinti turtingą istoriją, siekiančią daugiau nei 2000 metų. Nuo religinių ir apeiginių tikslų iki pramogų ir ypatingų progų – fejerverkai visada buvo svarbi žmonių švenčių dalis. Nors jie gražūs ir jaudinantys, svarbu visada juos naudoti saugiai ir atsakingai. Visada laikykitės ant pakuotės pateiktų instrukcijų, niekada nebandykite jų modifikuoti ir žinokite savo vietovės įstatymus ir taisykles. Laikydamiesi šių rekomendacijų, galite saugiai ir atsakingai mėgautis fejerverkų stebuklu ir grožiu.

Fejerverkų parduotuvės internetu

Beinformacijos apie fejerverkų istoriją, gamybą ir saugą, taip pat didžiuojamės galėdami pasiūlyti geriausias įvairių fejerverkų kainas. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių fejerverkų kiekvienai progai – nuo bengališkų ugnelių iki didelių fejerverkų šou. Turime ekspertų komandą, kuri kruopščiai atrenka ir išbando kiekvieną gaminį, kad užtikrintume, jog gaunate aukščiausios kokybės fejerverkus. Taip pat užtikriname saugų ir patikimą apsipirkimą internetu, todėl fejerverkų galėsite įsigyti patogiai įsitaisę savo namuose. Taigi, nesvarbu, ar planuojate kuklius naujus metus ar didingą fejerverkų šou, būtinai apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje, kur rasite geriausius fejerverkus geriausiomis kainomis. Ir nepamirškite, kad naudodami fejerverkus laikykitės visų saugumo taisyklių! Kviečiame apsilankyti https://superfejerverkai.lt/product-category/profesionalus-vestuviniai-fejerverkai/