Išsirinkti butą Vilniuje yra tikrai sudėtinga, juk pasirinkimas toks platus ir įvairus. Visgi galima pastebėti, jog žmonių nuomonės dažniausiai išsiskiria iš karto, kai tik pradedama rinktis. Kai kurie teigia, jog geriau rinktis naujos statybos butą, nes jis ne tik ekonomiškesnis, bet ir ateityje bus galima lengviau parduoti. Kiti mano, jog senesnės statybos butai yra pigesni, todėl verta pirkti tik juos. Tačiau, ar tikrai? Nepaisant to, kad senesnės statybos butų kainos gali pasirodyti pigesnės, verta pastebėti, jog neretai jos nežymiai skiriasi nuo kainos, kuri siūloma už naujos statybos butą. Naujos statybos butai Vilniuje gali kainuoti net labai nebrangiai, jei yra pastatyti rajone, kuris yra toliau nuo centro. Visgi tie, kurie arčiau centro, tikrai gali kainuoti brangiau. Lygiai taip pat, kaip ir senos statybos butai kainuoja kur kas brangiau, jei yra arti centro. Tad vargu, ar apsimoka pirkti senos statybos butą. Naujos statybos butai Vilniuje kur kas geresnis pasirinkimas.

Koks pasirinkimas tinkamesnis investicijai?

Tie, kurie jau yra investavę į butą, tikrai žino, kad žmonės yra išrankūs ir nemoka nuomos už bet ką. Neretai žmonės turi labai daug reikalavimų, įskaitant ir mažus mokesčius, balkoną ir kt. Tad senos statybos butai ne visada yra pats geriausias pasirinkimas. Kai kurie jų net neturi balkono. Ką jau kalbėti apie tai, kad mokesčiai – labai dideli. Tad investicijai kur kas labiau tinka naujos statybos butai Vilniuje, kurie galbūt kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau ir jų nuoma kur kas brangesnė.

O gal verta investicijai rinktis butus kituose miestuose?

Investuoti į butus galima bet kuriame mieste. Visgi galima pastebėti, kad būtent Vilniuje yra didžiausia paklausa ir kainos kur kas didesnės nei kituose miestuose. Tad vargu, ar verta dairytis kitur. Jei norite, kad butai būtų išnuomoti greitai, tuomet geriausia nuomoti juos Vilniuje, kur paklausa yra tokia didelė, jog kartais pavyksta butą išnuomoti tą pačią dieną.