Saulės moduliai yra vieni svarbiausių, o gal net svarbiausi saulės elektrinių elementai. Todėl nenuostabu, jog tie, kurie nori tinkamai juos pasirinkti, ne tik neskuba, bet ir apgalvoja kiekvieną detalę. Kai kuriais atvejais saulės modulių pasirinkimas gali būti labai sudėtingas, kadangi jie ne tik skiriasi išvaizda, bet ir kitomis smulkmenomis. Tad jeigu jums svarbu, kad saulės modulis ne tik būtų tinkamo dydžio, bet ir efektyviai atliktų jam paskirtą darbą, pasidomėkite ir kitais kriterijais, kurie padės pasirinkti tinkamą gaminį.

Gamintojas

Kai kurie pamiršta, kaip svarbu pasirinkti tinkamą gamintoją tam, kad būtų galima džiaugtis norimais rezultatais. Kai kurie gamintojai orientuojasi į kokybę, kiti – kainą. Jeigu jums svarbu, kad gaminys būtų kokybiškas, neieškokite gamintojo, kuris siūlo pigesnes kainas. Deja, bet vargu, ar jis padės jums pasirinkti reikiamą gaminį. Kai kuriais atvejais naudinga neskubėti rinktis, jog būtų galima ne tik pasirinkti tai, kas tinka, bet ir nenusivilti kokybe.

Modulių rūšis

Moduliai gali būti skirtingų rūšių, tad kiekvienas jūsų turi susitarti su specialistai dėl konsultacijos ir sužinoti, kuo skiriasi moduliai ir kuri rūšis bus tinkamas pasirinkimas būtent jums. Kai kurie perka tai, ką turi kaimynas. Tai viena didžiausių klaidų, ką galima padaryti renkantis. Rinkitės tai, kas tiks jums, o ne kitiems. Tokiu būdu galite būti tikri, kad gaminys ilgai tarnaus.

Galia

Saulės moduliai skiriasi ir galingumu, tačiau renkantis nereikia skubėti. Pasirinkus per silpną saulės modulį, reikės dalį elektros energijos pirkti iš kitur. Tad papildomai atsiras išlaidų. Visgi pirkti bet didelės galios saulės modulius taip pat neapsimoka, kadangi tokiu atveju bus didesnė kaina ir automatiškai prasitęs atsipirkimo laikotarpis.

Kaina

Nepamirškite, kad dar vienas svarbus kriterijus – kaina. Nuo to priklauso ne tik gaminio kokybė, bet ir garantija. Tie, kurie nori, kad gaminys veiktų kokybiškai ir nekiltų problemų ateityje, turėtų atidžiai rinktis saulės modulius ir pasirinkti tik tuos, kurie yra ne pigūs, o kokybiški. Rinkitės kokybiškus saulės modulius, kurių kaina šiek tiek didesnė.