Vyriškos piniginės – tai aksesuaras, kuris gali būti ir madingas, ir funkcionalus. Tačiau laikui bėgant jos gali susitepti ar susidėvėti. Tinkamai prižiūrėdami savo piniginę galite išlaikyti ją kaip naują ilgus metus. Šiame tinklaraščio įraše pateiksime keletą patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti vyriškas pinigines, kad išsaugotumėte jų išvaizdą ir funkcionalumą.

Tinkamas piniginės valymas

Pirmasis žingsnis norint tinkamai prižiūrėti – gerai ją išvalyti. Priklausomai nuo piniginės medžiagos, yra skirtingų valymo būdų, kuriuos turėtumėte naudoti. Jei jūsų piniginė pagaminta iš odos, švelniai nuvalykite piniginės išorę drėgna šluoste su švelniu muilo tirpalu arba odos valikliu. Svarbu nemirkyti odos, nes tai gali pažeisti medžiagą. Jei tai medvilnė, išorę valykite šiltu vandeniu ir švelniu plovikliu arba audinio valikliu. Prieš naudodami bet kokius valiklius , būtinai išbandykite juos nepastebimoje vietoje. Jei turite brangesnes pinigines, rekomenduojame investuoti į specialius priežiūros produktus. Kiekvienai medžiagai yra skirtas savo tipas. Pavyzdžiui, odai rekomenduojama naudoti specialų odos kremą, kad išlaikytų savo minkštumą ir blizgesį.

Tinkamas laikymas

Nenaudojamą vyrišką piniginę būtinai laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir šilumos šaltinių, tokių kaip radiatoriai ar oro kondicionieriai. Laikant tokioje aplinkoje, laikui bėgant ji gali išblukti arba tapti trapi, o tai gali lemti ankstyvą nusidėvėjimą. Jei turite keletą piniginių, kurių nusprendėte nenaudoti – laikykite jas sausoje ir tamsioje vietoje.

Neperkraukite piniginės

Jei nėra būtinybės, nelaikykite jose daug monetų, ar kortelių kurių Jums nereikia. Per daug apkraunant piniginę gali būti be reikalo apkraunamos siūlės, oda ar medžiaga ir ji gali išsitampyt, ar net įtrūkti. Tokiu atveju geriau rinkitės didesnę piniginę – rankinę.

Rinkitės aukštos kokybės gaminius

Natūralios odos gaminiai yra brangesni, tačiau jie tarnauja ilgiau, net jei juos naudojate kasdien, ir su amžiumi atrodo vis geriau. Jei norite įsigyti geriausios kokybės piniginę ar rankinę, verta investuoti į aukštos kokybės natūralios odos gaminius.

Pasirūpinkite piniginės saugumu

Vienu metu nepatariame nešiotis daug grynųjų pinigų, ar visų banko kortelių. Geriau jas laikyti saugioje vietoje namuose ir išimti tik tai, ko reikia dienai. Be to, pirkdami naują piniginę ar rankinę įsitikinkite, kad ji turi geras uždarymo sistemas, tokias kaip užtrauktukai, sagtys ar užsegimai, kurie yra pakankamai saugūs, kad apsaugotų viduje esančius daiktus nuo vagystės.