Ar kada nors skaitėte ingredientus ant parduotuvėje pirktos dešros pakuotės? Tai verta padaryti, kad suprastume, ką iš tikrųjų valgome, kai ranka pasiekiame kumpį ar dešrą. Šalia mėsos gaminių rinkoje turime ir keletą brangakmenių – geros sudėties vytintų dešrų.

Reikėtų stengtis nevartoti produktų, kuriuose yra begalė konservantų ir kitų cheminių priedų. Į tai reikėtų atkreipti dėmesį ir renkantis vytintas dešras ar kitus mėsos gaminius. Kaina  taip pat kartais gali padėti suprasti gaminio kokybę.

Turėtume įsitikinti, kad gaminyje, pažymėtame populiariąja raide E ir skaičiais, nėra nitratų. Šie junginiai neigiamai veikia virškinamąjį traktą, o kai kuriose šalyse yra netgi uždrausti. Į šaltų mėsos gaminių gamyboje naudojamų ingredientų sąrašą taip pat neturėtų būti įtrauktas modifikuotas krakmolas, baltymai ir ląsteliena iš bambuko, kurie dirbtinai padidina gaminio tūrį.

Kodėl turėtumėte vengti natrio nitrito?

Visų pirma, tai yra gryna chemija, su kuria turi susidoroti mūsų kepenys – šis organas turi atlikti tikrai sunkų darbą, kad pašalintų šiuos toksinus iš mūsų organizmo. Akivaizdu, kad cheminių konservantų vartojimas nėra palankus sveikatai. Be to, kai laikotės dietos, pirmiausia norite, kad jūsų kepenys degintų riebalus, o ne eikvotų laiką ir energiją kenksmingų medžiagų skaidymui ir išskyrimui. Žodžiu – kuo daugiau chemijos maiste, tuo lėčiau numesite svorio. Ir atvirkščiai, valgydami tik natūralius ingredientus palengvinsite ir paspartinsite svorio metimo procesą.

Deja, vadovautis sveiku gyvenimo būdu nėra lengva. Laimei, mėsoje, kurią rasite internetinės parduotuvės pasiūloje, nėra dirbtinių dažiklių ar skonio stipriklių. Savo unikalų aromatą jie gauna iš išpuoselėto, tradicinio recepto ir natūralių ingredientų. Taigi galite saugiai įtraukti juos į savo šeimos kasdienį racioną.

Juose – ne tik aukščiausios kokybės mėsa, bet ir turtingos prieskonių kompozicijos. Visa tai reiškia, kad jūs gaunate produktą, kuris yra skanus, saugus sveikatai, o tinkamai jį apdorojant, jis ilgai išlieka šviežias.

Internetinėje parduotuvėje rasite aromatingos sudėties ir patrauklios išvaizdos vytintų mėsos užkandžių. Galite juos panaudoti ruošdami skanius pusryčius, sumuštinius ir kaip priedą prie sūrio ir šaltų gabalėlių lentos, kurią patieksite per namų vakarėlį ar šeimos susitikimą.