Skrydžiai karšto oro balionu suteikia galimybę iš paukščio skrydžio apžvelgti vaizdingus Lietuvos kraštovaizdžius, todėl turistai ir vietiniai gyventojai privalo išbandyti šią pramogą. Lietuvoje skrydžius oro balionu siūlo kelios įmonės, todėl išsirinkti tinkamą gali būti nelengva užduotis. Šiame straipsnyje patarsiu, kaip išsirinkti geriausias skrydžio oro balionu paslaugas Lietuvoje. Pačiam man teko išbandyti ne vieną įmonę, dėl šios priežasties tikiu, kad mano patirtis jums pravers.

Įvertinkite įmonės reputaciją

Prieš užsisakant skrydį oro balionu, labai svarbu ištirti įmonės reputaciją. Tai galite padaryti perskaitę atsiliepimus per Google business platformą  ir vertinimus įmonės interneto svetainėje, rekvizitų portaluose, socialinės žiniasklaidos platformose ir kelionių forumuose. Ieškokite įmonių, kurių atsiliepimai teigiami ir kurių reitingai aukšti. Tačiau jei susidūrėte su neigiamais atsiliepimais, įsitikinkite, kad tai pavieniai atvejai, o ne dažna problema.

Patikrinkite įmonės saugos įrašus

Renkantis skrydžio oro balionu paslaugą Lietuvoje, svarbiausias jūsų prioritetas turėtų būti saugumas. Ieškokite įmonės, kuri turi gerus saugos įrašus ir laikosi griežtų saugos gairių. Patikrinkite, ar įmonė turi kokių nors sertifikatų ar akreditacijų, išduotų autoritetingų aviacijos organizacijų, pavyzdžiui, Europos aviacijos saugos agentūros (EASA).

Atsižvelkite į pilotų patirtį

Pilotų patirtis yra labai svarbus veiksnys, užtikrinantis saugų ir malonų skrydį oro balionu. Ieškokite įmonės, kurioje dirba patyrę ir licencijuoti pilotai. Prieš užsisakydami skrydį pasiteiraukite apie pilotų patirtį, kvalifikaciją ir mokymus. Šioje vietoje galiu rekomenduoji pilotą Tomą iš Dangausmetro – patirtis buvo nuostabi.

Ieškokite kainos ir kokybės santykio

Skrydžiai oro balionu gali būti brangūs, tačiau tai nereiškia, kad turite daryti kompromisą dėl kokybės. Ieškokite įmonės, kuri siūlo kainos ir kokybės santykį, skaidrią kainodarą ir jokių paslėptų mokesčių. Palyginkite skirtingų bendrovių kainas ir paketus, kad įsitikintumėte, jog gausite geriausią pasiūlymą.

Skrydžiai oro balionu gera kaina – užsisakyte internetu www.dangausmetro.lt

Patikrinkite skrydžių prieinamumą

Skrydžių prieinamumas yra dar vienas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis skrydžio oro balionu paslaugą Lietuvoje. Ieškokite bendrovės, kuri siūlo lanksčius skrydžių tvarkaraščius, ypač jei turite įtemptą kelionės maršrutą. Taip pat pasidomėkite, kokia yra bendrovės skrydžių atšaukimo politika blogo oro ar kitų nenumatytų aplinkybių atveju.

Ieškokite papildomų paslaugų

Kai kurios skrydžio oro balionu bendrovės siūlo papildomas paslaugas, pavyzdžiui, paėmimą ir išvežimą iš viešbučio ar nakvynės vietos. Kitos siūlo šventę po skrydžio su šampanu ir užkandžiais. Rinkdamiesi skrydžio oro balionu bendrovę Lietuvoje, apsvarstykite šias papildomas paslaugas, kad sustiprintumėte savo patirtį. Teko susidurti, kad žmonės teikia asmenines šventes oro balionuose. 

Apsvarstykite oro balionų talpą ir dydį

Karšto oro balionų dydis ir talpa gali turėti įtakos jūsų patirčiai skrydžio metu. Ieškokite įmonės, kuri naudoja erdvius ir patogius krepšius, kuriuose galėtumėte patogiai įsitaisyti jūs ir jūsų palydovai. Taip pat patikrinkite, kiek keleivių bendrovė leidžia žmonių per vieną skrydį, kad užtikrintumėte asmeniškesnę patirtį.

Pasiteiraukite apie bendrovės draudimą

Skrydžiai karšto oro balionu nėra visiškai nerizikingi, gali nutikti nelaimingų atsitikimų. Todėl prieš užsisakydami skrydį labai svarbu pasidomėti, ar bendrovė turi draudimą. Ieškokite įmonės, kuri turi visapusišką draudimo apsaugą, apimančią civilinės atsakomybės draudimą.

Patikrinkite bendrovės pinigų grąžinimo politiką

Jei tektų atšaukti skrydį oro balionu, labai svarbu žinoti bendrovės pinigų grąžinimo politiką. Ieškokite įmonės, kuri taiko sąžiningą pinigų grąžinimo politiką ir aiškiai išdėsto atšaukimo sąlygas.

Pasiteiraukite apie bendrovės klientų aptarnavimo skyrių

Galiausiai apsvarstykite, kokios kokybės klientų aptarnavimo paslaugas siūlo skrydžio oro balionu bendrovė. Ieškokite įmonės, kuri turi operatyvią ir paslaugią klientų aptarnavimo komandą, galinčią greitai išspręsti jums rūpimus klausimus.