Planuojant be tokią erdvę namuose, turime apgalvoti net ir pačias smulkiausias detales, kad vėliau nekiltų rūpesčių dėl nepatogumo. Komfortas mums duoda labai daug ką, tad apie jį turime pagalvoti iš anksto. Tikriausiai daugiausia klausimų gali kelti vonios kambarys, nes jame viską suplanuoti reikia tinkamai, kad tilptų visi privalomi baldai ir dar liktų vietos apsisukti. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti, kaip tinkamai vonios kambaryje turi būti pasirenkami baldai.

Reikėtų nepamiršti kelių dalykų

Kiekvienas turime tam tikrą stilių ir tikrai galime suprasti, kad ne visada viskas visiems atrodys gražu. Lygiai tokia pati situacija gali būti, kai yra įrenginėjamas vonios kambarys. Kad nebūtų padaroma per daug klaidų, būtina atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Spalvų suderinamumas. Bet kokiu atveju, šioje erdvėje bus bent kelios spalvos ar bent viena spalva su keliais atspalviais, todėl verta pasirinkti tokią, kuri neerzintų, kur kas geriau, jei ji ramintų arba būtų neutrali.
  • Vonios kambaryje vyraujantis stilius. Kadangi stilių pasirinkimas yra pakankamai didelis, kad lengviau būtų išsirinkti, jį galite bent jau šiek tiek derinti prie namuose esančio stiliaus.
  • Vonios kambario baldai yra labai svarbu, tad geriausia susidaryti bent jau nedidelį planą, kokie baldai bus reikalingi, kur jie stovės ir panašiai. Pagal pasirinktą stilių reikia rinktis ir baldus, nepamirštant derinti jų spalvinę gamą.
  • Vienas svarbiausių dalykų, kuris turi būti vonioje yra veidrodis, tad jam vieta būtinai turi būti palikta. Kuo jis bus didesnis, tuo bus patogiau jums patiems.

Kokie baldai turėtų būti kiekvienoje vonioje?

Baldų kiekis labai priklauso nuo vonios kambario dydžio, tad skirtingais atvejais rekomendacijos gali būti ne vienodos. Aišku, kiekviename vonios kambaryje turi būti bent jau kelios spintelės su lentynėlėmis ir stalčiais, kad būtų galima susidėti įvairias priemones, kurios naudojamos šiame kambaryje. Jeigu šis kambarys yra mažesnis, tada galima rinktis pakabinamą spintelę su veidrodžiu, taip bus sutaupoma gana nemažai vietos. Jeigu erdvė yra didesnė, galima įsigyti nedidelę spintelę, kuri eina per visą vonios kambario aukštį ir ten galima susidėti švarius rankšluosčius ir kitus panašius daiktus. Tad, kaip ir minėjome, baldai, kurie bus pasirenkami, pagrinde priklauso nuo vonios kambario erdvės.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurios susijusios su vonios baldais

Kai kam gali pasirodyti, kad vonios kambaryje klaidų padaryti praktiškai nėra galimybės, nes daugmaž kiekvienas žino, kokie baldai turi būti toje erdvėje. Tačiau net ir tokiose situacijose jų gali pasitaikyti. Pirmoji klaida yra ta, kad pasirenkami nekokybiški baldai, kurie nuo drėgmės pakeičia savo paviršius, tam tikros medžiagos atšokinėja ir atsitinka kiti panašūs dalykai. Dar vienas dalykas, kuris gali nutikti yra spalvų nesuderinimas.