Apie ilgus ir gražius nagus svajoja kiekviena moteris. Visgi tik nedidelė dalis moterų gali pasidžiaugti stipriais nagais. Daugelis moterų skundžiasi ne tik silpnais, bet ir lūžinėjančiais nagais, todėl apie ilgus nagus gali tik pasvajoti. Visgi įvairių priemonių dėka, nagų priauginimas tapo prieinamas kiekvienai – ne tik grožio salone, bet ir namuose. Nagų priauginimo priemonės tampa vis dažnesniu pirkiniu, tuo stebėtis nereikia. Nagų priauginimas grožio salone kainuoja kur kas brangiau, nei daugelis įsivaizduoja. Kaina dažnai siekia net 50 eurų, o procedūrų kai kuriais mėnesiais reikia net dviejų. Tad akivaizdu, jog priauginti nagai gali būti labai brangi procedūra, kuri ne tik daug kainuoja, bet ir ilgai užtrunka. Tad daugeliui moterų gali būti kur kas paprasčiau rinktis priemones, kurios suteiks galimybę turėti gražius nagus, tačiau tuo pačiu ir nemokėti brangiai už procedūrą.

Kiek kainuoja priemonės?

Nagų priauginimo priemonės kainuoja įvairiai, kadangi priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir to, ką pasirinksite. Pavyzdžiui, daugelis renkasi nagų frezas, jog galėtų ne tik priauginti nagus, bet ir juos padailinti. Nagų frezos kainuoja labai įvairiai, tačiau kaina dažnai svyruoja nuo 50 eurų iki 100 eurų, visgi tam tikrais atvejais galima rasti ir brangesnes prekes. Nagų priauginimui taip pat reikės ir kitų priemonių, vieną jų – speciali lempa. Jos kaina taip pat gali būti labai įvairi, tačiau turėkite omenyje, kad kainuos panašiai, kaip nagų freza. Tad jei norite įsigyti nagų priauginimo priemones, pasitaupykite. Visgi turėkite omenyje, kad suma atsipirks vos per kelis mėnesius, likusį laiką nagus priauginti galėsite nemokamai. Tad puiki investicija bet kuriai moteriai.

Ar apsimoka pirkti internetu?

Pirkti internetu nagų priauginimo priemones yra ne tik kur kas patogiau, nes jos pristatomos iki pat namų durų, bet ir pigiau. Nepamirškite, kad nagų priauginimo priemonės gali būti šiek tiek brangios, jei visos perkamos iš karto. Tad apsimoka pirkti internetu ir šiek tiek sutaupyti. Perkant internetu galima rasti ne tik pigesnes kainas, bet ir visokius pasiūlymus, padedančius sutaupyti pinigus.