Tiems žmonėms pasisekė, kurie gali tinkamai susidėlioti visus kambario baldus, juos tinkamai suderinti vienas su kitu ir panašiai. Kai kurie tokio pojūčio neturi, todėl jiems dažnai prireikia stilistų ar kitų žmonių nuomonės. Įsirengti miegamąjį gali būti pakankamai paprasta, nes ten pastatyti baldų nereikia labai daug, tad tai yra vienas iš lengviausių kambarių. Jeigu jums sunkiau sukurti gražų interjerą, tai gali būti vienas iš pirmųjų kambarių, nuo kurių verta pradėti. Kadangi miegamojo kambario pagrindinis baldas yra lova, tad sukurti vientisą visumą visame kambaryje reikia orientuojantis į ją, todėl šiame straipsnyje norime papasakoti, kaip ją tinkamai priderinti prie kitų baldų, kad toks kambarys atrodytų gražiai.

Spalvos

Tikriausiai bet koks kambario įrengimas prasideda nuo spalvų. Jeigu norite susikurti vientisą visumą, kad viskas tarpusavyje derėtų, tuomet verta rinktis tokią miegamojo lovą, kuri spalviškai derintusi prie kitų baldų. Aišku, nereikia stengtis rinktis visiškai tokios pat spalvos, nes kartais gali būti sudėtinga atrasti tokį variantą, tačiau jeigu atspalvis sutaps, tai jau yra geras ženklas. Jeigu manote, kad gali būti sunku suderinti tokius baldus, galite rinktis paprastesnį būdą, tai yra rinktis baltus baldus įskaitant ir miegamojo lovą. Jeigu norite kambarį padaryti šiek tiek žaismingesnį, tuomet lova gali būti išskirtinis akcentas ir ją rinkitės visai kitokios spalvos, bet nepamirškite, kad tai turi būti padaryta su skoniu.

Raštai ir kitos akcento detalės

Miegamojo lovos taip pat prie kitų baldų gali būti derinamos pagal įvairius raštus ir kitas panašias detales, kurios išskiria būtent tą baldą. Tad jeigu spinta ar komoda turi tam tikrus išraižymus, tada ieškokite ir miegamojo lovos su tokiais panašiais raštais, taip stilistiškai bus lengviau viską suderinti tarpusavyje. Kartais net ir skirtingi modeliai gali duoti puikią visumą, jeigu net ir smulkios tam tikros detalės bus suderintos tarpusavyje.

Derinimas prie tapetų

Dar vienas būdas, kai kambaryje priderinti miegamojo lovą yra tas, kad galima derinti prie kambario tapetų. Jeigu jis išklijuotas ne vientisais tapetais, kartais gali būti, kad ir sienos padaromos taip, kad tapetai yra skirtingi, tad taip kur kas paprasčiau ir priderinti lovą. Galima derinti spalviškai, taip pat parinkti, kad miegamojo lovos audiniai derintusi prie išklijuotų tapetų. Taip pasirinkimas gali būti kiek paprastesnis, nes priderinti galima net kelis variantus.