Ne paslaptis, jog reklama yra galinga bet kurio verslo priemonė. Ji naudojama perduoti žinutę, pritraukti dėmesį ir galiausiai skatinti pardavimus. Tačiau kad reklama būtų veiksminga, ji turi išsiskirti iš konkurentų. Kuriant reklamą, kuri patrauktų dėmesį ir sudomintų žmones jūsų produktu ar paslauga, labai svarbūs yra dizaino elementai. Šiame straipsnyje aptarsime keletą dizaino gudrybių, kurias galite naudoti norėdami sukurti akį traukiančią reklamą, padėsiančią parduoti jūsų produktus ir paslaugas.

Naudokite spalvas atsargiai

Spalvos gali turėti didžiulę įtaką jūsų reklamos išvaizdai ir įspūdžiui. Skirtingos spalvos sukelia skirtingas emocijas, todėl svarbu pasirinkti spalvas, kurios atspindėtų nuotaiką, kurią norite perteikti savo skelbimu. Pavyzdžiui, mėlyna spalva dažnai asocijuojasi su patikimumu ir stabilumu, o geltona – su laime ir optimizmu. Be to, skelbimuose turėtumėte naudoti kontrastingas spalvas, kad jie išsiskirtų iš likusios puslapio dalies.

Pasirinkite tinkamus šriftus

Šriftai yra dar vienas svarbus dizaino elementas, kai kalbama apie reklamą. Pasirinkti šriftai turėtų būti įskaitomi, bet kartu ir patrauklūs, kad atkreiptų dėmesį į jūsų skelbimą, bet per daug neblaškytų ir neapsunkintų. Būtinai, įsitikinkite, kad naudojate šriftus, atitinkančius norimą perduoti žinutę, jei reklamuojate įmonės renginį, reikėtų naudoti oficialų šriftą, pavyzdžiui, Times New Roman, o jei reklamuojate vaikų vakarėlį, skelbimui labiau tiktų žaismingesnis šriftas, pavyzdžiui, Comic Sans.

Įtraukite įtikinamų vaizdų

Vaizdai taip pat gali padidinti reklamos veiksmingumą, nes padeda jai išsiskirti iš kitų reklamų ir patraukti žmonių dėmesį iš pirmo žvilgsnio. Rinkdamiesi vaizdus skelbimams, įsitikinkite, kad jie atitinka norimą perduoti žinutę ir greitai bei veiksmingai patraukia žmonių dėmesį. Dar vienas svarbus dalykas, įsitikinkite, kad pasirinkti vaizdai gerai dera prie bendro skelbimo dizaino. Jei įmanoma, naudokite didelės skiriamosios gebos vaizdus, nes jie spaudoje atrodys daug geriau nei prastesnės kokybės vaizdai. Galiausiai apsvarstykite galimybę pasinaudoti spausdinimo paslaugomis, pavyzdžiui, tokiomis, kokias siūlo profesionalios reklamos gamyba užsiimančios įmonės. Pienkiese yra profesionalo reklamos, spaudosgamybos, dizaino įmonė – apsilankykite.

Kokių dalykų vengti?

Kai kalbama apie reklamos gamybą, reikėtų vengti kelių dalykų.

  • Pirma, stenkitės reklamoje nenaudoti per daug spalvų, nes dėl to reklama gali atrodyti perkrauta ir pribloškianti. Vietoj to laikykitės vienos ar dviejų pagrindinių spalvų ir naudokite skirtingų tos pačios spalvos atspalvių akcentus, kad reklamai suteiktumėte daugiau gilumo.
  • Antra, pasirūpinkite, kad pasirinktas šriftas būtų įskaitomas ir atitiktų norimą perduoti žinutę.
  • Trečia, venkite prastos kokybės ar pernelyg sudėtingų paveikslėlių; verčiau laikykitės paprastumo ir rinkitės didelės raiškos paveikslėlius, gerai derančius prie bendro skelbimo dizaino.

Ir žinoma įsitikinkite, kad reklama būtų kokybiškai atspausdinta. Prasta spausdinimo kokybė gali sugadinti bet kokią gerai parengtą reklamą, todėl svarbu naudotis profesionaliomis spausdinimo paslaugomis, kad reklama atrodytų kuo geriau. Penkiese.lt teikia profesionalias spaudos, reklamos gamybos ir dizaino paslaugas (nuo – iki). Apsilankykite!