Gimtadienio sveikinimai, dovanos, dėmesys ir šventė – visa tai mes patiriame kartą per metus per savo gimtadienį. Tačiau kai kurie žmonės gimimo dieną švenčia net daugiau nei vieną kartą, tiesa, ne realybė, o sapnuose. Kodėl kai kurie iš mūsų sapnuoja savo gimtadienius? Ką tai reiškia? Jei sapnuojate savo gimimo dieną, jums nusišypsojo laimė. Sapnuoti gimtadienį yra geras dalykas, kadangi tai reiškia, kad jums nusišypsos sėkmė ir atsitiks kažkas gero. Tad jei susapnavote gimimo dieną, galite pradėti džiaugtis sėkme jau dabar.

Sapnai ne visada išsipildo

Sapnuoti galime bet ką, tačiau nereikia manyti, kad kiekvienas sapnas išsipildys. Vien dėl to, kad sapnavote savo gimtadienį, nereiškia, kad kitą dieną kas nors sveikins jus su šia švente. Sapnai pildosi, tačiau ne visada. Daugelis mano, jog tai priklauso nuo mėnulio fazės. Jei ši yra palanki, tuomet sapnai pildosi, jei ne – sapnas neišsipildys.

Daugiau apie sapną gali papasakoti sapnininkas

Neaišku, ką sapnas reiškia? Tuomet lieka dvi išeitys – spėlioti arba pasirinkti sapnininką ir ieškoti atsakymų. Sapnininkas gali būti labai naudingas, kadangi ne tik rasite daug informacijos apie sapnus, bet ir sužinosite, kodėl sapnavote sapną. Tad jei dar neturite sapnininko, pats laikas jį įsigyti.

Kodėl kai kurie žmonės nesapnuoja sapnų?

Tikrai bent kartą esate sutikę žmogų, kuris jums pasakė, kad nesapnuoja sapnų. Na, arba juos sapnuoja labai retai. Greičiausiai jums buvo labai keista suvokti, kaip kai kurie gali visiškai nesapnuoti sapnų. Na, jus apgavo. Bet turbūt nespecialiai, tiesiog patys nesuvokdami, kad sapnus sapnuoja, kaip ir kiti, tiesiog neprisimena. Teigiama, kad kiekvienas iš mūsų sapnuoja sapnus kiekvieną naktį, tačiau mes dažniausiai tų sapnų neprisimename. Sapnuoja ne vieną ir net ne du sapnus per naktį, tačiau dažniausiai jei ir prisimename, tai kokį vieną ar du sapnus, tad visiškai normalu, jog kai kurie mano, kad nesapnuoja sapnų vien todėl, kad jų neprisimena.