Katės yra vienas iš ikoniškiausių sapnų simbolių, kuris sieja sapnuojantįjį su jo kūrybiškumu, moteriškumu, nesąmoningomis emocijomis, seksualumu ir nepriklausomybe.

Priklausomai nuo jūsų pačių supratimo apie šias paslėptas savybes, katė, kaip žinoma, puola sapnuojantįjį tol, kol šis jas įsisąmonina. Katės yra mįslingi simboliai, turintys ir gerų, ir blogų savybių, kurios dažnai sapnuojančiajam lieka nesuvoktos.

Jos gali mus vesti dvasinio nušvitimo, kūrybiškumo, pusiausvyros, nepriklausomybės ir intuicijos link; taip pat šešėlinės pusės, neurotiško elgesio ar moteriškos grėsmės link. Paprastai katės pasirodo mūsų sapnuose, kai jus provokuoja katiniškas individas.

Be to, reikšmė gali keistis priklausomai nuo to, ar esate vyras, ar moteris, ar kačių, ar šunų mylėtojas. Pasak Karlo Jungo, katės simbolizuoja Anima arba jo vidinį moteriškumą, simbolizuoja, kaip gerai vyras bendrauja su moterimis savo gyvenime, taip pat jo intuiciją. Tačiau moterys gali sapnuoti katę kaip savo nesąmoningo elgesio atspindį.

Yra žinoma, kad katės sapnuojantiesiems atneša išminties, skatinančios tyrinėti nežinomą paslaptingos asmenybės pusę. Nesvarbu, ar tai būtų simbolis, simbolizuojantis jūsų dvasią, ar kad taptumėte mažiau baikštūs, šis galingas ženklas turi daug vertės.

Kodėl katės puola sapnuose

Sapnuoti katės puolimą reiškia įspėjimą apie savęs sabotažą, instinktų ignoravimą arba yra susiję su neišprovokuotu moterišku konfliktu. Šios vadinamosios atakos dažnai būna žodinės, pasyviai agresyvios arba emociškai nukreiptos atakos. Paprastai sapne jums bus pateikta pakankamai užuominų, padėsiančių orientuotis grėsmės atžvilgiu.

Vyras, kuris sapnuoja, kad jį puola katė, jungiasi su iškraipymu, priklausančiu jo nesąmoningai moteriškajai pusei arba animai. Jo psichikoje anima veikia kaip jo siela, daranti įtaką jo idėjoms, nuostatoms ir emocijoms. Dėl prastų santykių su savo vidiniu moteriškumu jį užpuls katė.

 • Dominavimas
 • Impulsyvumas
 • Pritariamumas
 • Nedrąsus elgesys

Sapnuoti sužeistą katę

Sergančios ar sužeistos katės reiškia, kad gali būti sutrikusi intelekto, moteriškumo ir intuicijos pusiausvyra. Tai gali reikšti, kad sapnuojančiajam gali būti sunku išlikti savimi, arba galbūt vyriškos ir moteriškos energijos – jin ir jang – disbalansas. Simbolis, kuris gali norėti, kad išnagrinėtumėte savo santykius su motina.

Kadangi katės yra žinomos kaip itin intuityvios, serganti katė gali reikšti, kad apleidžiate arba atmetate šias įgimtas savybes. Tai simbolis, kuris gali pareikalauti, kad sapnuojantysis įsitrauktų į šį energetinį lauką ir geriau suvoktų aplinką.

Juodos katės sapno reikšmė

Juoda katė simbolizuoja baimę naudotis intuicija ir pasitikėti savo pojūčiais. Kartais juodos katės žmonėms asocijuojasi su blogiu, destrukcija ir nesėkme (žr. šešėlį).

Kačiuko sapnai

Kačiukai yra pozityvūs sapnai, bylojantys apie naują gyvybę ir nekaltumą – atspindi meilę, džiaugsmą ir laimę, tai puikūs būsimų teigiamų dalykų ženklai. Kita vertus, nuolatinis jų poreikis globoti atkreipia jūsų dėmesį į nesubrendimą arba neišsivystymą. Arba pastebėję kačiukų vadą galite užsiminti apie naują jūsų gyvenimo etapą, kuriame laukia būsimas augimas.

Sapnas apie katės nužudymą

Kad ir kokie nerimą keliantys gali būti šie sapnai, jie atkreipia jūsų dėmesį į silpnumo įveikimą ir neigiamų jūsų gyvenimo bruožų naikinimą. Kaip jį nužudėte ir kodėl? Kokia buvo jūsų buvimo vieta? Kaip jautėtės tai darydami? Kartais nužudymas yra neigiamų aspektų, kurie sapnuojančiajam tapo sąmoningi, pašalinimo ženklas.

Mirštanti katė atkreipia jūsų dėmesį į tas jūsų dalis, kurios gali būti apleistos arba išmirusios. Gali būti, kad tai susiję su dieviškąja moteriškumo, kūrybiškumo ir intuicijos sritimis, kurios gali būti atsijungusios. Simbolis, skirtas šioms sritims ištirti ir sugrąžinti katės gyvybę.

Dažniausi katės sapnai

Pikta katė sapne reiškia baimes arba moteriškų savybių ignoravimą. Galbūt apleistas arba nesąmoningas sapnuojančiojo dalis, į kurias reikia atkreipti dėmesį. Pastebėję sapnuose pavojų ar nelaimę patiriančią katę, tai bus užuomina apie apleistą moteriškąją pusę. Katės gelbėjimas būtų laikomas geru simboliu.

Jei katė sapne įeina į jūsų NAMUS, tai sieja sapnuojantįjį su protu ir nesąmoninga moteriškąja puse. Priklausomai nuo grindų ir nuo to, kaip ji prie jūsų priartėjo, ji gali turėti tiek neigiamą, tiek teigiamą reikšmę. Katė atsirado dėl konkrečios priežasties, kuri nori, kad sapnuojantysis tyrinėtų intuiciją, moterišką konfliktą arba seksualumą.

Sapnuoti ir kates, ir šunis reiškia YIN & YANG arba moteriškus ir vyriškus bruožus. Tai yin ir yang, vyriška ir moteriška energija; priešingybės, kurios susijungė. Kokie buvo kačių ir šunų santykiai? Pagal elgesį bus galima nustatyti, ar yra užslėptas konfliktas. Sakoma, kad sąvoka „kačių ir šunų lietus“ apibūdina ypač smarkų lietų, kuris gali būti susijęs su jūsų emocine būsena.

Kačių spalvos ir reikšmės:

 • Balta ir juoda – priešingybės; Yin ir Yang
 • Juoda – nesėkmė, neigiamas moteriškumas arba šešėlis.
 • Balta: Gryna, dvasia ir aukštesnė sąmonė
 • Imbieras – pyktis arba aistra
 • Mėlyna / pilka – protingumas, stabilumas, vienybė ir konservatyvumas
 • Ruda – Motina žemė, įžeminimas
 • Cinamonas – Turtas
 • Oranžinė – Ambicijos, gyvybingumas, blogų įpročių atsikratymas
 • Geltona – Stabilumas, praktiškumas, slopinimas, nusivylimas.

Senovės Egiptas

Bastet – egiptiečių deivė, garbinta jau Antrosios dinastijos laikais (2890 m. pr. m. e.).  Ji atliko labai svarbų vaidmenį saugodama namus nuo blogos akies, piktųjų dvasių ir ligų, ypač ligų, susijusių su moterimis ir vaikais. Bastet buvo saulės dievo Ra duktė ir siejama su Ra akies (viską matančios akies) ir Tolimosios deivės, siejamos su transformacija, samprata.