Saulės elektrinės yra ekologiškos ir ekonomiškos, todėl tai idealus pasirinkimas visiems, kurie nori ne tik pasirūpinti savo ekonomine padėtimi, bet ir užtikrinti, kad aplinka bus išsaugota mūsų ateinančioms kartoms. Tam, jog saulės elektrinė veiktų tinkamai, svarbu pasirinkti inverterį, kuris būtų pakankamai galingas ir galėtų aprūpinti mus reikiama elektros energija daug metų. Norite tinkamai pasirinkti inverterį? Tuomet apžvelkite, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį.

Gamintojas

Inverterius gamina daug gamintojų, todėl atsirinkti, kuris iš jų patikimas nėra lengva. Jei norite, kad gamintojas pasiūlytų jums ne tik kokybišką gaminį, bet ir geras sąlygas, atidžiai rinkitės ir atkreipkite dėmesį į tai, ką siūlo skirtingi gamintojai. Labai svarbu, kad pasidomėtumėte, kokia garantija siūloma. Neretai būtent ji parodo gamintojo požiūrį į pirkėją. Jei garantija trumpa, vadinasi, kad gamintojas nėra tikras, ar inverteris pakankamai ilgai veiks ir suteiks reikiamą elektros energiją. Gamintojai, kurie siūlo ilgalaikes garantijas, neabejoja, kad siūloma prekė bus efektyvi ir pirkėjai nesusidurs su defektais daug metų.

Galia

Nuo to, kokios galios bus inverteris, priklauso daugelis dalykų. Pavyzdžiui, priklauso kaina, kurią mokėsite. Ne tik kaina, bet ir tai, kiek elektros energijos saulės elektrinė gamins ir patieks. Tad jei norite pasirinkti tinkamą galią, nepamirškite apskaičiuoti, kiek elektros energijos sunaudojate per metus ir pasitarkite su specialistais, jie padės priimti reikiamą sprendimą.

Kaina

Nei vienas nenorime brangiai mokėti už prekes, tačiau reikia pripažinti, kad norint, jog jos būtų kokybiškos, kartais reikia papurtyti piniginę. Inverteriai kainuoja skirtingai, todėl būkite atidūs ir atsižvelkite į tai, kokia rinkos kaina. Pagalvokite ir apie APVĄ paramą. Jei atitinkate reikalavimus, turėsite galimybę susigrąžinti dalį pinigų. Gal tai motyvuos pasirinkti aukštesnės kokybės inverterį, kuris kainuoja šiek tiek brangiau?

Kokybė

Inverteriai skiriasi ne tik pagal kainą, bet ir kokybę. Tad būkite atidūs ir nepamirškite, kad apie kokybę daug ką pasako teikiama garantija.

Montavimas

Nepamirškite, kad inverterius montuoti turi specialistai, žinantys, kaip veikia saulės elektrinės ir išmanantys šį procesą. Jei montuosite savarankiškai, rizikuojate pažeisti gaminį ir netekti garantijos.