Kiekvienais metais matome, kad įsilaužimai į namus ne tik nesiliauja, bet kartais net ir didėja. Tad kai kurie pradeda imti baimintis, kad jų namai gali būti sekantys. Žinoma, ne visi suklusta ir pasitaiko, kad žmonės išlieka ramūs ir tikisi, jog jų augintiniai apgins namus. Gyvenantys butuose mano, kad šuo pradės loti, todėl kaimynai suklus ir iš karto iškvies pagalbą. Visgi tiesa visiškai kitokia. Dažniausiai šunys loja be reikalo, ypač, jei jie nedideli. Tad kaimynai gali tiesiog galvoti, kad šuo vėl loja dėl to, jog yra alkanas ar jaučiasi vienišas. Tuo tarpu šunys neretai tik loja, tačiau nepuola, tad vargu, ar vagys išsigąs. Na, tuo labiau, jei šuo nedidelis. Tad šuo ne tik negali apsaugoti namų nuo įsilaužimų, bet ir tai turbūt viena keisčiausių apsaugos priemonių. Šuns išlaikymas brangus, o apsauga – neveiksminga, todėl vietoje šuns verčiau pasirinkite saugos tarnybą. Saugos tarnyba pasiūlys apsaugos sistemas, kurios užtikrins namų apsaugą.

Apsaugos tarnyba Baltijos Saugos Grupė

Apsaugos sistemos – būtinos

Apsaugos sistemos apima ne tik signalizaciją, bet ir daugybę kitų veiksmingų įrenginių, kurie užtikrina namų apsaugą. Apsaugos sistemos ne tik padeda apsaugoti namus, bet ir apsisaugoti žmonėms. Juk pasitaiko, kad dėl namų įsilaužimo tenka ne tik prarasti turtą, bet ir gyvybę. Nepamirškite, kad pasitaiko, kad į namus įsilaužia ne vagys, bet narkomanai, kurie ieško pinigų, jog nusipirkti dozę. Tokiu atveju nenuostabu, kad įvyksta liūdnų įvykių, dėl kurio tampa sukrėsta visa kaimynystė. Norint išvengti tokių įvykių ir apsisaugoti, reikia pasirinkti apsaugos sistemas.

Kaip pasirinkti patikimą saugos tarnybą?

Apsaugos sistemos neapsaugos, jei nepasirinksite patikimos saugos tarnybos. Pasidomėkite, kuri iš mieste esančių saugos tarnybų patikima ir susisiekite su ja.

Gal užtenka turto draudimo?

Turto draudimas padeda susigrąžinti dalį pinigų už prarastą turtą, jei pavyks įrodyti, kad į namus buvo įsilaužta. Visgi turto draudimas neretai tampa neveiksmingu būdu, kaip apsaugoti turtą. Kartais tai tampa tik pinigų švaistymu, tad pagalvokite, ar verta turtą drausti, o ne rinktis apsaugos priemones.