Nenorint samdyti interjero dizainerio ar kitų specialistų, kurie padėtų įsirengti namus, visus sprendimus reikia priimti patiems. Ir galime garantuoti, kad tikrai ne visada jie būna patys lengviausi ir paprasčiausi. O tie, kurie susiję su grožiu reikalauja kur kas daugiau dėmesio. Kadangi vonios kambariai yra pas kiekvieną namuose, tai šiame straipsnyje pasirinkome kiek daugiau papasakoti apie jį. Kad būtų lengviau apsispręsti, kuris variantas yra tinkamesnis, tai norime duoti kelis patarimus, kaip pasirinkti grindų plyteles, kad vaizdas atrodytų gražus.

Atspalviais

Daugelis tokį derinimo būdą taiko, nes tai yra vienas iš pačių paprasčiausių ir tai padaryti yra pakankamai lengva. Jeigu žinosite, kokios spalvos vonios kambario norite, tai nebūtinai jis nuo sienų iki pačių grindų turi būti vienodas. Kad įnešti šiek tiek įdomumo, jas tarpusavyje galima derinti atspalviais. Kai kuriems gali kilti klausimas, kaip juos tinkamai derinti, tai yra grindų plyteles rinktis šviesesnes nei kad sienų plyteles ar atvirkščiai. Čia jokios taisyklės nėra. Galite daryti taip, kaip jums atrodo geriausia, taip pat galite atsižvelgti ir į tai, kokio dydžio yra vonios kambarys ir kaip atrodys gražiausiai.

Raštais

Raštai taip pat gali būti vienas iš tų dalykų, kaip grindų plytelės gali būti derinamos. Aišku, tik svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad per daug primarginti nereikia, nes gavus galutinį variantą viskas gali atrodyti ne taip skoningai, kaip įsivaizdavote. Tad jeigu norite vonios kambaryje turėti raštus, tuomet galite juos rinktis tik vonios kambario grindų plytelėms, o sienas rinktis ne tokias išraiškingas. Išlaikius kontrastą galima pasiekti labai gerą rezultatą.

Dydis

Tam tikrais atvejais grindų plytelės gali būti derinamos ir pagal dydį. Bet vėlgi, čia vienos konkrečios taisyklės nėra, nes galima rinktis pakankamai skirtingus variantus, aišku, atsižvelgiant į patį vonios kambarį, kas tinka labiausiai. Tad vėlgi, jeigu sunku apsispręsti, galite pasikonsultuoti su specialistais, kuris variantas gali būti pats geriausias ir tinkamiausias voniai. Bet šiuo atveju suklysti yra pakankamai sunku, nes visi variantai tarpusavyje atrodo pakankamai gražiai.

Galima rinktis tokias pat plyteles kaip ir vonios kambario sienos

Dar vienas variantas ir tikriausiai pats paprasčiausias yra tas, kad galima rinktis tokį variantą, kad vonios kambario sienų plytelės būtų lygiai tokios pačios kaip ir grindų plytelės. Čia tikriausiai vienas svarbiausių aspektų yra tas, kad svarbu pasirinkti tinkamą spalvą, kad vonios kambarys neatrodytų per daug mažas ir tamsus.