Rankines moterys nešiojasi kasdien. Ir jos skirtos ne tik reikalingiems daiktams susidėti, bet yra ir aprangos bei stiliaus detalė.

Pažvelgus moteriškos rankinės vidun atrodo, kad joje sutalpintas visas moters pasaulis. Kartais net pačiai rankinės savininkei sunku joje surasti reikalingą daiktą. O iškrausčius visą turinnį,iššūkiu tampa sugrąžinti viską atgal, nes daiktai jau nebesutelpa. Neretai moteris, įsigyjusi gražią rankinę, vėliau nusivilia, nes į ją netelpa kasdien reikalingi daiktai.

Nutinka ir taip, kad net ir didelio formato rankinė pasirodo nepatogi, nes pagaminta su kietomis pertvaromis ir įsidėjus daugiau daiktų, ten tiesiog neina įkišti rankos. Dar blogiau kai nauja rankinė suplyšta neatlaikiusi net vieno sezono. Su šiomis problemomis susidūrusioms moterims turbūt net nereikia aiškinti,jog rankinė turi būti netik graži, bet ir patogi bei patvari.

Kaip rinktis rankinę?

  • Perkant rankinę svarbu ne tik jos išvaizda, patogumas, kokybė, bet ir kaina.
  • Nepatartina pirkti skubotai vos išvydus vitrinoje gražią rankinę.
  • Reikia apgalvoti kokius daiktus nešiojamės kasdien. Nuo to priklausys rankinės dydis. Jei moteris nešiojasi dokumentus ar kompiuterį, pravartu žinoti jų formatą ir įsitikinti ar šie tikrai tilps į norimą rankinę. Pasirinkus per mažą rankinę, teks nešiotis papildomą krepšį, o tai nėra patogu.
  • Jei rankinėje bus atskirų mažų skyrelių, juose bus galima lengvai rasti smulkius daiktus: telefoną, raktus, lūpdažį, viešojo transporto bilietą.
  • Nemažą reikšmę rankinės patogumui teikia rankenos. Trumpos rankenos arilga rankena per petį, kiekvienos moters individualus pasirinkimas. O kai kurioms labai patogios rankinės – kuprinės. Jos lengvai transformuojamos ir prireikus,gali likti laisvos rankos.
  • Geriausia rinktis rankinę pagamintą iš kokybiškų medžiagų. Čia svarbu ne tik odos ar kito audinio kokybė, bet ir kokybiški užtrauktukai,sagtelės bei tvirtai susiūtos siūlės.

Kai išsirinkta rankinė atitinka poreikius, ji tampa miela,su ja nesinori skirtis. Ir kai rankinėje „pradingę“ daiktai nekelia streso, jaučiamės patrauklios ir pasitikime savimi. Jau vien todėl kiekvienam pasirinkimui verta skirti daugiau laiko, pasidairyti po parduotuvių lentynas, panaršyti internetines parduotuves.