Daugelis yra susidūrę su nemalonia situacija, kai tiesiog pritrūksta nedidelės sumos pinigų. Tai gali būti poreikis apmokėti sąskaitą, papildyti savo biudžetą iki atlyginimo, ar nupirkti dovaną.

Neretai su tokia situacija susidūrę žmonės nežino, ką daryti – lėšų reikia visai nedaug, tad įsipareigoti įprastai vartojimo paskolai nesinori, bet ir galimybės lėšų gauti iš kitur nėra.

Sprendimas – sparčiai populiarėjančios mini paskolos. Aptarkime, kaip šio tipo kreditai gali padėti kasdieniame gyvenime, o taip pat – kokios yra šios paslaugos alternatyvos.

Kas yra Mini Paskola?

Taigi, kas yra ta mini paskola? Mini paskola – tai itin mažo dydžio kreditas, net smulkesnis už greituosius kreditus. Dažniausiai, šio tipo paskolų sumos siekia 50 – 300 eurų.

Natūralu, jog Mini Paskolos yra skirtos įgyvendinti smulkiuosius gyvenimiškus poreikius – įsigyti naują telefoną ar kitos smulkios technikos, įsigyti drabužių, apmokėti smulkias sąskaitas.

Įdomu tai, jog mini paskolas teikia dalis greitųjų kreditų bendrovių – techniškai, jūs gausite greitąją paskolą, tik jos dydis bus itin mažas.

Kada verta skolintis?

Aptarkime, kada verta rinktis mini paskolą ir kokiais atvejais tokio tipo kreditas – tikrai geras pasirinkimas.

Mini paskolą yra itin protinga rinktis tuo atveju, kai iškilę poreikiai yra ganėtinai skubūs, arba tuo atveju, kai jums svarbu išlaikyti gyvenimo komfortą bei nenorite atidėti išlaidų vėlesniam laikui.

Keletas pavyzdžių – poreikis nupirkti dovaną artimam žmogui, poreikis nusipirkti norimą prekę (kurios vėliau gali nebelikti), kaip ir komunalinių paslaugų apmokėjimas, papildomos lėšos maistui ar kitiems pirkiniams.

Gerai tai, jog mažoms paskoloms daug neišleisite: pasiskolinus 50 – 100€, už kreditą sumokėsite vos 3 – 6 eurus (priklauso nuo paskolos bei jūsų kredito istorijos).

Kokios yra alternatyvos?

Žinoma, Mini Paskolos nėra vienintelis pasirinkimas, norint patenkinti iškilusius poreikius – ypač, jei norite sumą grąžinti per ilgesnį laiką, arba jei norite dėl visa ko pasiskolinti didesnę sumą.

Tokiu atveju, galite rinktis vartojimo paskolą. Tiesa, yra svarbu, jog kreditorius suteiktų pakankamai nedidelio dydžio kreditus, o taip pat – kad būtų sudaryta galimybė lėšas grąžinti anksčiaua be pabrangimo.

Taip jūs galėsite pasiskolinti vos vos daugiau dėl visa ko, o jei norėsite – bet kada grąžinti lėšas bei sutaupyti palūkanų.