Kosmetika katėms yra skirta rūpintis katės grožiu, kailio ir odos sveikata. Kokybiški, saugūs ir specialiai katėms skirti kosmetikos produktai yra neatsiejama sveiko ir švaraus augintinio gyvenimo dalis. Šių produktų asortimentas rinkoje gana gausus.

Akių valymo priemonės

Akių valymo priemonės katėms yra vienas iš populiariausių gaminių rinkoje. Specialios akių valymo priemonės skirtos pašalinti nešvarumus, dulkes ar kitas priemaišas iš akių. Specializuotose parduotuvėse siūloma įsigyti akių valymo skysčių bei valymo servetėlių. Pastarosios pagamintos iš švelnaus ir nealergizuojančio audinio, lengvai naudojamos.  Akių valymo servetėlės yra puiki kosmetikos priemonė katėms. 

Dantų priežiūros priemonės

Dantų priežiūros priemonės užima svarbią vietą augintinio sveikatos priežiūros rutinoje. Valyti dantis katę reikia pratinti nuo mažens. Dantų akmenys yra viena iš dažniausių problemų su kuria susiduria šie keturkojai gyvūnai. Dantų higienai skirtos kosmetikos priemonės katėms padeda išvengti dantenų dirginimo, bakterijų dauginimosi ir su jomis susijusių sveikatos problemų.

Dantų šepetėliai

Dauguma kačių susiduria su dantų ir dantenų problemomis. Specialūs dantų šepetėliai katėms padeda pašalinti maisto likučius ir užkerta kelią bakterijų plitimui burnos ertmėje. Kokybiški dantų šepetėliai katėms puikiai išvalo įvairaus dydžio dantis.  

Dantų pastos

Tik dantų šepetėlio palaikyti katės burnos švarai neužtenka. Prie jo būtina kokybiška, specialiai katėms pagaminta dantų pasta. Dantų pastos kovoja su dantų apnašomis bei uždegimais burnos ertmėje. Specializuotose gyvūnų priežiūros parduotuvėse galima įsigyti purškiamų pastų katėms. Šios kosmetikos priemonės katėms būna įvairių skonių ir turi antiseptinių savybių.

Skalavimo skysčiai

Dantų priežiūros kategorijai priklauso įvairūs burnos skalavimo skysčiai katėms. Ši kosmetika katėms yra kelių rūšių: skirta kasdienei profilaktikai ir ligų kontrolei. 

Ausų valymo priemonės

Katės ausų švarai palaikyti naudojamos drėgnos servetėlės bei purškiamieji skysčiai. Šie kosmetikos gaminiai katėms  turi priešuždegiminių savybių, juos patogu naudoti.

Pėdų priežiūros priemonės

Katės pėdų priežiūrai rekomenduojami specialūs kremai bei balzamai. Šios kosmetikos priemonės katėms puikiai drėkina. Padeda esant itin sausoms ar suskilinėjusioms pėdoms. 

Katės šukavimas

Kailio šukavimas stiprina katės kūno kraujotaką, gerina raumenų tonusą. Šukavimui rekomenduojama įsigyti specialius katėms skirtus šepečius. Katės šukavimas turėtų būti pastovi priežiūros rutina.

Kosmetikos priemonės katėms padeda kasdienėje jų priežiūros rutinoje. Specializuotose parduotuvėse galima rasti įvairių kosmetikos priemonių katėms. Verta investuoti į kokybiškus produktus ir džiaugtis puikia augintinių sveikata. Kosmetikos priemonės katėms padeda išsaugoti švarų ir sveiką katės kailį bei odą.