SEO yra svarbus kiekvienam verslui norinčiam klestėti, populiarėti ir sėkmingai konkuruoti viešojoje erdvėje.

SEO (angl. Search Engine Optimization) yra procesas, kuris skirtas pagerinti svetainės matomumą internetiniuose paieškos varikliuose. Tai svarbi skaitmeninio marketingo dalis, nes dauguma vartotojų naudoja paieškos variklius, kai ieško produktų ar paslaugų. Todėl SEO yra būtina verslo dalis, kuri padeda didinti matomumą ir generuoti lankytojus.

SEO paslaugų svarba verslui yra didžiulė. SEO paslaugų teikėjas naudodamas skirtingas technikas padeda verslams pagerinti jų svetainių matomumą, tokiu būdu padidindamas svetainės srautą ir galimybę konvertuoti lankytojus į klientus.

SEO paslaugos apima: konkurencingų žodžių tyrimą, tinkamo turinio kūrimą, tinklaraščių rašymą, svetainės optimizavimą ir kitus veiksmus, kurie padeda svetainei pasiekti didesnį paieškos variklio reitingą.

SEO darbai įgalina didinti svetainės autoritetą ir konversijų rodiklius. Autoritetas atsiranda, kai optimizuojamas puikios kokybės turinys ir renkamos vertingos nuorodos iš kitų svetainių. Šitaip gerinama svetainės (ir verslo) reputacija internete. Ir tai, ir kiti seo darbai leidžia pagerinti konversijų rodiklius. T. y. didėja pardavimų ir užklausų skaičius, ilgėja naršymo laikas ir t. t. Taip pat mažėja atmetimo rodiklis ir kiti neigiami dalykai.

Pasitelkus SEO galima pakilti virš visų konkurentų! To, tikriausiai, norėtųsi kiekvienam verslininkui. Iškilti su raktažodžiais į pirmąsias pozicijas ir likti aukštumoje turint konkurencinį pranašumą, argi ne puiku? Tačiau tai įmanoma turint gerai optimizuotą svetainę, kuri būtų itin patraukli auditorijai, t. y. vartotojams.

Verslas, kuris nesinaudoja SEO paslaugomis, gali prarasti potencialią auditoriją ir klientus. Todėl, kad jų svetainė gali būti mažiau matoma paieškos varikliuose, palyginus su konkurentų svetainėmis, kurios naudoja SEO paslaugas. Be to, atliekami SEO darbai gali padėti gerinti svetainės patikimumą ir reputaciją, kuri taip pat yra svarbi marketingo dalis viešojoje erdvėje.

Taigi, jei verslas nori pasiekti didesnį srautą, konversijų skaičių ir pelną, tai reikia investuoti į SEO paslaugas. Todėl, kad tai padeda pagerinti svetainės matomumą paieškos varikliuose, taip pat suteikia verslui konkurencinį pranašumą ir galimybę didinti klientų ratą.