Beveik visi mes turime darbą ir į jį einame kiekvieną dieną. Tad automatiškai ten praleidžiame didžiąją dalį laiko, tad nėra nuostabu, kad yra sukuriamos ir kitos veiklos, o ne vien tik darbas kartu. Beveik visose įmonėse vyksta įvairūs renginiai ir net ne vieną kartą per metus, tad yra visai įdomu, kai galime visa tai prisiminti dar net ne kartą. Tačiau, kad tai būtų galima padaryti, reikia ne vien tik nusamdyti fotografą, bet ir specialistą, kuris filmuotų visą šventę. Tad apie ką reikia pagalvoti, prieš jį samdant, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Verta surasti kaip įmanoma geresnius specialistus

Šiais laikais daryti vaizdo filmavimus yra labai populiaru, todėl nenuostabu, kad specialistų yra pakankamai daug, kurie užsiima tokiu darbu. Tad renkantis, labai svarbu atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus, kad galėtumėte padaryti tinkamą sprendimą:

  • Pasiskaitykite atsiliepimus, ką apie juos rašo buvę klientai. Tokia nuomonė turėtų būti svarbi, nes dažniausiai jie pasako viską, ką galvoja, kas buvo gerai, o kas buvo blogai, todėl yra nesunku susidaryti vienokią ar kitokią nuomonę.
  • Kokią patirtį turi specialistas. Aišku, kai kas gali sakyti, kad didelės patirties nereikia, nes imi kamerą į rankas ir filmuoji. Tačiau tas, kas turi patirtį ir tas kas neturi, galutiniame rezultate matosi.
  • Apie kokybiškumą gali sakyti ir tai, koks yra užimtas specialistas. Jeigu jis turi pakankamai daug laisvos vietos savo grafike, o ypač vasaros sezonu, tuomet tam tikrų klausimų ir neaiškumų gali kilti.

Kaina turėtų atitikti kokybę

Kadangi bet kokia įmonė stengiasi sutaupyti ir lėšas leisti taip, kad jos būtų naudojamos kaip įmanoma ekonomiškiau, tai nenuostabu, kad renkantis renginiui žmogų, kuris jį įamžins, atsižvelgiama ir į kainą. Video filmavimas imonems gali kainuoti labai įvairiai, todėl yra pakankamai svarbu atsižvelgti į kokybės ir kainos santykį. Aišku, tikriausiai kiekvienas nori, kad visa video medžiaga būtų kaip įmanoma kokybiškesnė, todėl niekada nereikėtų rinktis tokio specialisto ar įmonės, kuri kainuoja labai pigiai, nes tikėtina, kad gero rezultato ji nepateiks. Tikriausiai vienas geriausių sprendimų rinktis vidutinę ir aukštesnę kainą, nes tada galėsite būti garantuoti, kad nufilmuotas įmonės renginio video, bus įdomus ir kokybiškas.

Kiek ilgai turėtų būti filmuojamas įmonės vakarėlis?

Tai yra labai individualus klausimas, nes kiekvienos įmonės lūkesčiai yra skirtingi, tad ir pats video gali būti skirtingas, todėl vienos taisyklės, kuria būtų galima vadovautis nėra. Tad viską galite spręsti tik jūs patys.