Baldų apmušalai – tai estetiniai sofų, kėdžių, pufų ir kitų baldų elementai. Dėl jų naudojimasis šiais daiktais tampa toks malonus ir patogus. Tačiau dažnai apmušalai yra veikiami įvairių teršalų. Tad, ką reikia žinoti apie minkštųjų baldų valymą?

Gražūs ir švarūs namai

Mūsų namai – tai vieta, į kurią visada turėtume grįžti su džiaugsmu. Draugiškas, šiltas ir jaukus interjeras leis mums atsipalaiduoti, pailsėti ir sukaupti jėgas kitos dienos darbams. Svetainėje paprastai turime minkštų baldų, kurie pereina daugybę išbandymų. Šeimos šventės, vardadieniai, gimtadieniai ir kiti vakarėliai – linksmybių metu nesunku patirti nenumatytų nelaimingų atsitikimų, pavyzdžiui, išpilti sriubą ar padažą. Šiuo atveju geriausias pasirinkimas bus – cheminis valymas.

Pagrindinės baldų apmušalų valymo taisyklės

Naudinga žinoti, kaip elgtis su baldų apmušalais, kad jų nepažeistumėte. Pirmiausia visada išbandykite dėmių valiklį ant vos matomos sofos ar fotelio dalies. Antra, niekada nevalykite spalvotų audinių paviršiaus. Tačiau prieš imdamiesi šalinti dėmes, turime geresnį patarimą – kreipkitės į profesionalus – kurių paslaugų kainos nėra pernelyg didelės, o procedūros bus saugios jūsų baldams.

Kaip dažnai reikėtų valyti minkštus baldus?

Atsakymas paprastas – priklausomai nuo poreikio. Vieni baldai yra intensyviai naudojami, kiti išvis nenaudojami. Mažai naudojamą sofą cheminiu būdu valyti galima kas dvejus metus. Vidutiniškai naudojamą fotelį – kasmet. Tačiau sofą ir fotelius, ant kurių dažnai sėdi vaikai (o kartais ir naminiai gyvūnai) – net kartą kas kelis mėnesius. Sistemingai išvalyti baldai visada bus gaivūs, bekvapiai ir ilgus metus atrodys gerai.

Kodėl baldų apmušalus reikėtų valyti profesionaliai?

Valyti sofą namų sąlygomis ir priemonėmis nėra gera idėja. Nekompetentingai pašalinus dėmę, ji gali įsisenėti, todėl geriau rinktis profesionalią valymo komandą, kuri žino, kaip pašalinti nešvarumus nuo apmušalų.

Jų naudojama įranga ir aukštos kokybės valymo priemonės garantuoja puikius rezultatus. Nešvarumai bus pašalinti iš apmušalų gilumos, o paviršius kelis kartus išplautas švariu vandeniu.

Profesionalų komanda įvertins nešvarumus ir parinks geriausias priemones. Specialistai veiksmingai ir meistriškai pasirūpins jūsų baldais ir padarys viską, kad sugrąžintų jiems pirminį gaivumą ir blizgesį.